Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0226 - 35 48 48
  • info@afdadviesgroep.nl
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

Meer keuzes

Bezoekadres:

Koninginneweg 58-60

1716 DH Opmeer

 

Postadres:

Postbus 18

1715 ZG Spanbroek

 

Algemeen Telefoonnummer:

0226-354 848 (op werkdagen tussen 08:30 en 17:00)

info@afdadviesgroep.nl 

 

Directie

Marcel Becker   06-22801124 marcelbecker@afdadviesgroep.nl
Ori Hoogland 0226-360121 06-22926607 orihoogland@afdadviesgroep.nl

 

Loondienst Adviseurs

Marcel Becker   06-22801124 marcelbecker@afdadviesgroep.nl
Martijn Bovenberg 0226-745043 06-22066083 martijnbovenberg@afdadviesgroep.nl
Ori Hoogland 0226-360121 06-22926607 orihoogland@afdadviesgroep.nl
Sven Soeterbroek 0226-360122 06-57304760 svensoeterbroek@afdadviesgroep.nl

 

Freelance Adviseurs

Bas Lammers 072-3033481 06-55191542 baslammers@afdadviesgroep.nl
Barry Dontje 0226-360139 06-48934075 barrydontje@afdadviesgroep.nl
Dave Duin 0223-747048 06-13377075 daveduin@afdadviesgroep.nl
Erik Kemper   06-54693555 erikkemper@afdadviesgroep.nl
Edward Hadodo 0226-745040 06-36220378 edwardhadodo@afdadviesgroep.nl
John Smit 0226-360124 06-22926588 johnsmit@afdadviesgroep.nl
Judith Valk 0224-745224 06-26477621 judithvalk@afdadviesgroep.nl
Henrico Timmer 0226-745046 06-10594562 henricotimmer@afdadviesgroep.nl
Monique v/d Berg 0226-745044 06-53861528 moniquevandenberg@afdadviesgroep.nl
Patrick Kuster   06-16015017 patrickkuster@afdadviesgroep.nl
Paul Petersen 0226-360137 06-46138555 paulpetersen@afdadviesgroep.nl
Peter Visser   06-54386240 petervisser@afdadviesgroep.nl
Pim van Zwol 0226-745041 06-28763932 pimvanzwol@afdadviesgroep.nl   
René Leegwater 0226-360129 06-51587585 reneleegwater@afdadviesgroep.nl
Richard Portier 0223-747049 06-55122867 richardportier@afdadviesgroep.nl
Richard Wiendels 072-3033482 06-22926606 richardwiendels@afdadviesgroep.nl
Roy van Maurik 0226-360130 06-55690873 royvanmaurik@afdadviesgroep.nl
Sander Zitter   06-12486464 sanderzitter@afdadviesgroep.nl
Sven Tuinstra 0224-745225 06-51120654 sventuinstra@afdadviesgroep.nl
Wim de Vries 0226-360138 06-53861053 wimdevries@afdadviesgroep.nl
Yunus Yeniay 072-3033480 06-14815588 yunusyeniay@afdadviesgroep.nl


Schadeverzekeringen

Bryan van Leeuwen Schade 0226-745047 bryanvanleeuwen@afdadviesgroep.nl
Monique Mes Schade 0226-360125 moniquemes@afdadviesgroep.nl
Rick van Dijkhuizen Schade- en Inkomen 0226-360127 rickvandijkhuizen@afdadviesgroep.nl
Schade Melden Afdeling 0226-354848 schade@afdadviesgroep.nl

 

Medewerkers

Annemarie Meijer     Medewerker        072-5740808 annemariemeijer@afdadviesgroep.nl
Carla Pijnacker Medewerker 0223-747049 carlapijnacker@afdadviesgroep.nl 
Jacqueline Does Medewerker 0226-360128 jacquelinedoes@afdadviesgroep.nl 
Marie Jose de Boer Medewerker 0226-360132 mariejosedeboer@afdadviesgroep.nl 
Odette Pront Medewerker 0226-360123 odettepront@afdadviesgroep.nl 
Rita Koomen Medewerker 0226-360126 ritakoomen@afdadviesgroep.nl